top of page

Üyelik Koşulları

Bu sitede yer alan bilgiler ve tavsiyeler tamamen bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, bu bilgiler asla hastalarımıza ve ziyaretçilerimize teşhis ve tedavi önerisi olamaz, asıl olan hekiminizin teşhis ve tedavileridir.

· care&surgery, Kadın Hastalıkları Doktoru, Üroloji Doktoru, Genel Cerrahi Doktoru veya Gastroenteroloji Doktoru tarafından muayene olmuş ve halen pesser kullanmakta olan kullanıcılara hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. İlk kez pesser kullanacak iseniz mutlaka bir Kadın Hastalıkları Doktoru, Üroloji Doktoru, Genel Cerrahi Doktoru veya Gastroenteroloji Doktoru tarafından muayene olmanız  gerekmektedir, aksi takdirde doğacak sorun ve rahatsızlıklardan care&surgery sorumlu tutulamaz.

· Bu sitede yer alan yazıların okunması ve anlaşılması, hekime olan gereksinimi ortadan kaldırmaz, burada yer alan tavsiye ve bilgileri hekiminize danışmadan uygulamayınız.

· Bu sitede yer alan bilgilerin doğru veya yanlış anlaşılmasından kaynaklanacak iyi veya kötü sonuçlar tamamen ziyaretçinin sorumluluğudur, care&surgery hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmez.

· Sitemizde yer alan bütün marka, isim, logo, resim v.b. haklar ilgili firmalara aittir.

· Ürün Garantisi; Satışını yaptığımız tüm ürünler, üretim ve benzeri hatalara karşı üretici firma garantisi altındadır.

· İade Şartları; 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun da belirtildiği gibi satın alınan ürünler kutusu açılmamış ve deforme olmamış ise satıştan itibaren 15 gün içerisinde iade alınır ve bedeli ödenir.

· Sipariş İptali; Ödeme onayı alınmış ve kargoya teslim edilmemiş siparişlerinizin iptal talebini telefon veya e-mail'le müşteri hizmetlerimize iletmeniz yeterlidir. Siparişiniz ve ödemeniz en kısa sürede iptal edilerek, yapılan ödeme kredi kartınıza/banka hesabınıza iade edilecektir.

· care&surgery, ziyaretçilerin kendi kimlik bilgileri de dâhil olmak üzere, tüm bilgi akışında gizlilik ilkesine saygı gösterir. Site sahipleri, bu siteyi oluşturdukları ve yayınladıkları ülkede uygulanan sağlık bilgilerinin mahremiyeti ile ilgili mevzuatın gereklerini fazlasıyla uygulamayı ve saygı göstermeyi taahhüt eder.

· care&surgery, satışını yaptığı ürünlerin fiyatlarını haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

· care&surgery’dan alış-veriş yapan herkes bu anlaşmayı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Sitemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

care&surgery

bottom of page