İdrar Kaçırma
İdrar Kaçırma

İdrar kaçırma probleminize çözüm bulmak için randevu alınız

press to zoom
Labioplasti
Labioplasti
press to zoom
Kapalı Myom Ameliyatı
Kapalı Myom Ameliyatı

Kapalı myom ameliyatı için randevu alınız

press to zoom
Pelvik Ağrı
Pelvik Ağrı

Geçmeyen kasık ağrısı şikayeinden kurtulmak için randevu alınız

press to zoom
Robotik Cerrahi
Robotik Cerrahi

Robotik Jinekolojik Cerrahi ile ilgili bilgi almak için randevu alınız

press to zoom
HPV-Siğil
HPV-Siğil

Siğil ve rahim ağzı kanseri hakkında bilgi almak için randevu alınız

press to zoom
Genital Lazer
Genital Lazer

Genital Lazer uygulamaları hakkında bilgi almak için randevu alınız

press to zoom
Vajina Gençleştirme
Vajina Gençleştirme

Vajinal daraltma ile ilgili bilgi almak için randevu alınız

press to zoom

COSMETICS

Beauty and functionality, aesthetic, genital aesthetic, 

Tüp Bebek 

Operasyonlar

Projeyi Görüntüle

HPV

Projeyi Görüntüle

Gebelik İzlemi

Cinsel Sağlık

Randevu Alınız

Bakım ve Güzellik

Projeyi Görüntüle
Obstetrik

Doğum, hamilelik, doğum ve doğum sonrası dönemde yoğunlaşan bir çalışma alanıdır.Gebelik takibi, tarama testleri, girişimsel işlemler, doğum, sezaryan, erken doğum tehditi, gebelikte tansiyon, gebelikte diyabet gibi riskli gebelik takibi bu alanın içine girer

Pelvik Taban

Pelvik taban birkaç kas grubundan oluşan karın boşluğunun tabanını oluşturan yapıdır.  Bu kaslar leğen kemiğinin altında bulunur ve önde kasık kemiğinden arkada kuyruk sokumuna kadar hamak gibi uzanır.

Pelvis taban kasları, omurganızı düz tutmak etmek ve desteklemek için derin karın (karın bölgesi) ve derin sırt kaslarınız ve diyaframınızla birlikte çalışır. Pelvik taban kasları, erkeklerde mesane ve bağırsağı ve kadınlarda mesane, bağırsak ve rahimi destekler. Ayrıca, mesane ve bağırsak kontrolünün korunmasına yardımcı olur ve cinsel haz ve işlevde önemli bir rol oynarlar.

Dışkı Kaçırma Fekal inkontinans

 

Fekal inkontinans (Dışkı Kaçırma) nedir?
Fekal inkontinans, bir kişinin bağırsak hareketlerini kontrol etme yeteneğini yitirdiği zaman, anüs (makat) yoluyla gaz veya dışkı kaçırılmasına denir

Genital Estetik

Cerrahi tekniklerin geliştirilmesi, cinsel sağlık ve yaşam kalitesini iyileştirmek için fonksiyonel açıdan da iyi bir görünüşe sahip olmak ve özgüvenini arttırmak için kadınlarda çoğunlukla estetik açıdan hoşlanmadığı genital bölgeye yapılan ve istenilen görüntüyü sağlamak amaçlı yapılan ameliyatlar ve girişimlerdir. Labioplasti, monsplasti, vajinoplasti ve renk değiştirme gibi prosedürlerdir.

İstemsiz olarak idrar kaçırmaktır. Kadınlar arasında görülen çok sık bir hayat kalite sorunudur. Hayat tarzındaki değişiklikler, fizik tedvai uygulamaları egzersizler, ilaçlar veya ameliyatlar ile tedavi edilebilmektedir.

Minimal İnvazif Cerrahi-Laparoskopi

Laparoskopi, büyük kesilerin kullanıldığı açık ameliyatler yerine daha küçük kesiler ile ameliyat yapmak için geliştirilen minimal invaziv bir tekniktir. Küçük bir kesi ile karın içine laparoskop adı verilen ince bir fiber optik alet yerleştirilir. Pelvik organların görüntülenmesine ve sorun tespit edilirse tedavisine olanak sağlar.

Daha fazla bilgi için

Güncel bilgiler için sosyal medyadan takip edin

Bu web sitesindeki içerikler tamamen toplumu bilgilendirme amaçlıdır. Doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan Doç. Dr. Serdar Aydın sorumlu tutulamaz. Doğru teşhis için lütfen doktorunuza başvurunuz. 

İletişim

+90 545 956 48 94

 

Pazartesi-Cuma 08:00-18:00

Cumartesi 9:00- 13:00

  • Heyecan - Gri Çember
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Success! Message received.

Randevu 

  • Instagram Social Icon
  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08:00- 17:00

 

01/

Dört Boyutlu Ultrasonografi

Kadın hastalıkları, rahmin doğuştan şekil bozuklukları, pelvik taban hasarı, anne karnındaki bebeği değerlendirmemizi sağlayan ultrasonografilerdeki 2 boyutlu görüntüyü derinlik boyutu da ekleyerek gözümüzle gördüğümüz görüntüye yakın sonuçlar veren teknik ve teknolojiye 3 boyutlu ultrasonografi denilir. Bu teknolojiyi anında yapan ve hareketli görüntüleri sağlayan teknik ise 4boyutlu ultrasondur.

02/

Cinsel Disfonksiyon

Cinsel işlev bozukluğu normal cinsel aktivitenin herhangi bir aşamasında, bir birey veya bir çiftin yaşadığı güçlüktür. Bu güçlükler cinsel istek ve arzuda değişme, uyarılma ve doyumda sorunlar, ağrılı cinsel ilişki ve orgazmda olabilir. Bu sorunların kişide en az 6 ay boyunca devam etmesi ve kişide sıkıntı oluşturması durumunda cinsel disfonksiyon olduğuna karar verilir.  

03/

Jinekoloji

Kadın hastalıkları ile ilgilenen 

bölüme jinekoloji denir. Çikolata kisti, miyom, dış gebelik, kistler, enfeksiyonlar bu bölümün konusudur.

04/

İdrar Kaçırma

Ziyaretçilerinizi bilgilendirin. Bu içeriği özelleştirmek mi istiyorsunuz? Görüntüler, bağlantılar ve metin ekleyin veya koleksiyonunuzdan verilere bağlayın.